Vývoj

Venujeme sa vývoju širokého spektra aplikácií, ktoré sú vyvíjané na rôznych platformách. Súčasne sa staráme o správny chod aplikácie, jej testovanie a údržbu. Naši klienti oceňujú rýchly a bezpečný prístup k aplikácií a jej následnú publikáciu na clou, do internanetu alebo prostredníctvom domény. Pre klienta sa snažíme vyhľadať vhodné riešenie a poskytnúť mu služby podľa jeho konkrétneho zadania.

Web development
Frontend development
Backend development
iOS / Android development

Management

Na pracovných stretnutiach poskytujeme klientom odborné rady a názory, ktoré im pomáhajú v rozhodovani. Používanim odborných znalosti s kombináciou strategického a analytického myslenia vieme analýzovat a optymalizovat vase vyrobne procesy a vytvorit riešenie vyhovujuce vasim poziadavkam.

Project Specification
Process Specification
Technical Selection
Strategy and Planning

Dizajn

Zameriavame sa aj na vyzualnu stránku našej práce, vytvárame design, v ktorom kombinujeme klasickú a vkusnú estetiku s najdôležitejšími dizajnovými trendmi, ktorý vtiahne vaše publikum. Zákazníkom ponúkame všetko od webu po mobilné aplikacie. Spolu s UI a UX pomôžeme zabezpečiť, aby vaša digitálna prítomnosť pomohla dosiahnuť vaše obchodné ciele.

Responsive Web
Company brand
Promotional materials

Internet vecí

Pripojte, monitorujte a riadte všetko z cloudu. Internet vecí toto dokáže. Umožnuje pripojenie akéhokoľvek digitálneho zariadenia k internetu, aby bolo možné odosielať a prijímať dáta, ktoré produkuje. Týmto sa otvárajú možnosti, ktoré umožňujú v reálnom čase monitorovať a spravovať akékoľvek zariadenie kdekoľvek na planete.

Hardware Integration
Big Data Management
Real-time Analytics & Reporting